niedziela, 16 marca 2014

Toronto podbite, ważne zwycięstwo Suns!

Dziś o godzinie 18:00 mieliśmy okazję pooglądać nasze Słoneczka o normalnej godzinie. Było warto, bo mecz w Toronto był naprawdę dobry. W drużynie Suns bardzo dobrze zagrali rezerwowi i to oni byli kluczem do zwycięstwa. Zmiennicy Raptors zdobyli zaledwie 11 punktów, podczas gdy ich odpowiednicy z Phoenix aż 59. 121:113 Suns!

Gerald Green po słabym meczu w Bostonie zrobił się gorący w pierwszej kwarcie trafiając pierwsze pięć swoich rzutów. Potem na chwilę ostygł, ale na szczęście gorąco powróciło i Green skończył mecz z 28 punktami na koncie. 16 oczek i 14 desek wykręcił Markieff Morris, a jego brat dołożył 10 punktów trafiając 2 z 4 trójek. Z graczy pierwszopiątkowych wyróżnili się Goran Dragić, autor 19 punktów, Eric Bledsoe grający 30 minut i trafiający bezbłędnie osobiste (10/10 w 3 kwarcie!) na 14 punktów, a także PJ Tucker, który zatrzymał DeMara DeRozana na tylko 6 celnych rzutach z 16 oddanych wywierając na nim presję przez całe spotkanie.

I najlepszy dla nas fragment dzisiejszego meczu :)